O FIRMIE

Profesjonalizm i miłośćvitalbite

Karmy VitalBite to doskonale zbilansowane pełnoporcjowe karmy dla psów, opracowane we współpracy ze specjalistami ds. żywienia zwierząt. Dzięki właściwemu odżywianiu, jakie gwarantują karmy VitalBite nasi czworonożni przyjaciele żyją zdrowiej, a my jako ich właściciele jesteśmy szczęśliwsi.

Każdy z naszych produktów – smakołyki, pełnoporcjowa karma sucha, kawałki w puszkach oraz w saszetkach – charakteryzuje się wysoką jakością i doskonałym smakiem, a ich regularne spożywanie zaspokaja bieżące zapotrzebowanie energetyczne i utrzymuje w doskonałej kondycji psy w każdym wieku.

Tworząc naszą karmę zadbaliśmy także, aby była lekkostrawna, posiadała odpowiednią zawartość białka, tłuszczów, węglowodanów, witamin i minerałów, dzięki czemu chroni układ odpornościowy naszego pupila, wzmacnia siłę jego mięśni, pomaga w utrzymaniu dobrego stanu uzębienia, wspiera układ kostny oraz zapewnia zdrową skórę i lśniącą sierść.

Marka  VitalBite to bogaty asortyment różnorodnych smaków, który pozwoli jeszcze lepiej zadbać o naszych czworonożnych przyjaciół. Naszą misją jest tworzenie produktów o tak wyjątkowych walorach smakowych, że każdy posiłek stanie się niezwykłą przygodą kulinarną. A zatem w naszym asortymencie oferujemy nie tylko popularne smaki kurczaka czy wołowiny, ale też karmy suche z zawartością jagnięciny i ryżu. Twój pies doceni tę różnorodność wyszukanych posiłków.

Naszym zdaniem relacje właścicieli z ich psami są dla obu stron bardzo ważne – my dbamy o psy, a one dbają o to, by nasze życie było pełniejsze. Właśnie dlatego nasza firma stawia sobie za cel pomoc właścicielom psów w realizacji tego wdzięcznego zadania.

VitalBite to jedna z głównych marek firmy Partner in Pet Food, wiodącego europejskiego producenta i dystrybutora karm dla psów i kotów. Produkty firmy Partner in Pet Food są sprzedawane w 38 krajach, a naszymi Klientami są wszystkie największe sieci detaliczne w Europie. Produkcja odbywa się w 8 fabrykach zlokalizowanych na terenie Unii Europejskiej, w związku z tym podlega surowym europejskim regulacjom prawnym i kontroli weterynaryjnej. To gwarancja doskonałej jakości produktów i bezpieczeństwa zarówno w zakresie procesu produkcyjnego, jak i użytych surowców. Wszystkie nasze produkty są produkowane i znakowane zgodnie z wytycznymi żywieniowymi FEDIAF (the European Pet Food Industry Federation) czyli Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Karmy dla Zwierząt Domowych. Firma zatrudnia niemal 1 400 osób.